اکتبر 1, 2019

Categories: طراحی لوگو

طراحی لوگو

لوگو در واقع نشان‌دهنده‌ی نوع فعالیت و بیزینس شماست و شامل اشکال مختلف،فونت و رنگ می باشد.

لوگو باید به صورتی باشد که کاربران تنها با دیدن آن تا حد زیادی متوجه نوع فعالیت شما شوند و یک دید کلی نسبت به آن پیدا کنند.

این شکل کوچک وظیفه بزرگی را بر دوش دارد.

اولین چیزی که به چشم مشتری می‌آید لوگو می باشد که ذهنیتی از ما را برای او ایجاد می‌کند.

به‌طور خلاصه لوگو معرف محصول و یا خدمت کسب‌وکار ماست.

به خاطر داشته باشید لوگو همان برند نیست.

لوگو یا نشان مخصوص تجاری چیست؟

به طور کلی لوگو به آرم یا علامت یک کسب و کار یا برند گفته می‌شود که به واسطه‎‌ی طراحی خاص به کسب و کارها هویت بصری بخشیده و آن را از میان سایر کسب و کارهای مشابه و یا رقبا متمایز می‌کند. در حقیقت یک شرکت و یا حتی کسب و کار کوچک خانگی با در اختیار داشتن لوگوی منحصر به فرد خود می‌تواند برند و محصولات خود را سریعتر در ذهن مخاطبان ماندگار کند. خوب است بدانید که در طراحی لوگو جز عدم مشابهت و یا کپی‌برداری از دیگر برندها معمولاً محدودیتی وجود نداشته و می‌توان با استفاده از نمادهای گرافیکی و عنوان متنی اقدام به طراحی آن کرد.

اما با تمام این توضیحات خوب است که لوگو از طراحی حرفه‎‌ای، زیبا و معنادار برخوردار باشد تا محبوبیت بیشتری در بین مردم پیدا کرده و تا سالیان سال نیازی به تغییر آن نباشد؛ چرا که با تغییر لوگو گاهی از میزان محبوبیت یک برند کاسته شده و یا مشتریان محصولات را از بین سایر محصولات تشخیص نخواهند داد و در نتیجه یک تولیدی و یا عرضه کننده‎‌ی خدمات مجبور به صرف هزینه‌‎های بسیار برای رشد مجدد و یا شناسایی برند خود به دیگران می‌‎شوند

لوگو چه اهمیتی برای یک کسب و کار دارد؟

کمک به برندینگ
  • قبل از تولید محصولات و یا تأسیس مرکز خدماتی خود بهتر است که با طراحی لوگو اختصاصی، به برندسازی محصولات خود کمک مؤثری کرده باشیم. در حقیقت اگر اهداف بلندی را دنبال می‌کنید و سعی در خلق برند خود در بازار فروش دارید حتماً هم اکنون لوگوی مناسب خود را بر اساس نوع فعالیت خود به دقت طراحی نمایید تا همین ابتدای کار زمینه برندینگ کسب و کار و یا محصولاتتان را فراهم کنید. لوگوی حرفه ای و تاثیرگذار کمک می کند شخصیتی قوی از کسب و کار شما در ذهن مخاطبان حک شود.کمک به برندینگ؛ قبل از تولید محصولات و یا تأسیس مرکز خدماتی خود بهتر است که با طراحی لوگو اختصاصی، به برندسازی محصولات خود کمک مؤثری کرده باشیم.
نمایش جدیت کسب و کار و اعتماد سازی
  • یکی از اهمیت‌‎های طراحی لوگو، نمایش حرفه‎‌ای بودن یک کسب و کار می‌‎باشد. در حقیقت شما به واسطه‌‎ی استفاده از یک لوگوی حرفه‎‌ای میزان جدیت خود را درکسب و کارتان نشان می دهید و با القای این امر اطمینان مشتری را  بابت خدمات بعدی محصول خریداری شده و امکان دسترسی به شرکت مد نظر فراهم خواهید آورد.

An even smaller heading

Share it with your friends!

Exclusive Content

Be Part Of Our Exclusive Community

Exclusive Content

Be Part Of Our Exclusive Community

Sed finibus, sem elementum tincidunt tempor, ipsum nisi ullamcorper magna, vel dignissim eros sapien at sem. Aliquam interdum, ante eget sagittis fermentum, mauris metus luctus sem, at molestie.

STORE

merch

Sed finibus, sem elementum tincidunt tempor, ipsum nisi ullamcorper magna, vel dignissim eros sapien.